برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

طراحی داخلی کلینیک زیبایی و لاغری اکسین

9 / 10
از 51 کاربر

پروژه ای که در حال مشاهده آن میباشید مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی یکی از برترین کلینیک های شهر تهران میباشد . این پروژه به کارفرمایی خانم نوری به متراژ 130 متر در خیابان شریعتی تهران به شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو سپرده شد . در طی چندین جلسه در باب سبک و نوع طراحی این کلینیک ، سبک طراحی داخلی و تعمیرات ساختمان به صورت مدرن و با کانسپتی مینیمال تصمیم گیری شد ، همچنین علاقه کارفرما و نوع کاربری کلینیک ما را در طراحی داخلی به سمت استفاده از رنگ های گرم و طیف رنگ های طلایی و کرم سوق داد که زیبایی و جذابیت خاصی دارند و همچنین میتوانند صمیمیت و گرمای مناسبی را به محیط داخلی ببخشند . حال با هم نگاهی داریم به بخش های مختلف این دکوراسیون داخلی

ورودی و سالن انتظار

یکی از بخش های مهم در طراحی داخلی فاضاهایی مانند سالن انتظار در بازسازی و دکوراسیون داخلی مطب و کلینیک ورودی و سالن انتظار میباشد زیرا اولین برخورد ارباب رجوع و مشتری با پرستیژ کاری شما از این فضاها برداشت میشود به همین دلیل هم ما در بازسازی این بخش از ساختمان توجه خاص تری را داشتیم . برای طراحی ورودی از پنل های سه بعدی سفید که علاوه بر زیبایی و خاص بودنشان توانسته اند نوعی حرکت و سیالیت خاصی را به ورودی دکوراسیون داخلی ببخشند ، رنگ سفید هم در انتخاب این پنل های سه بعدی باعث گستردگی بصری بیشتر این فضاهای داخلی میشود ، البته نباید از فلاور باکس های این ورودی هم غافل شویم که طراوت و سرزندگی خاصی را به محیط ما بخشیده اند . در انتهای راهرو ورودی با توجه به نیاز کارفرما یک ویترین چوبی و شیشه ای برای ارائه محصولاتی که برای فروش داشتند طراحی شده است که جانمایی آن به شکلی میباشد که از تمام بخش های سالن انتظار دید مناسبی به آن وجود داشته باشد .

حال باید به بررسی طراحی سالن انتظار بپردازیم که زیبایی خاص و یونیکی دارد و استفاده از متریال های طلایی در طرح خاص میز منشی و نورهای مخفی آن کاملا توانسته اند که ما را به آن بازسازی ساختمان که خواهان آن بودیم برسانند ، همچنین برای سالن انتظار از نیمکت های لمسه کوبی شده با تم رنگی مناسب با دیگر بخش های دکوراسیون داخلی استفاده کردیم که هارمونی بازسازی ساختمان ما از بین نرود . همجواری آشپزخانه با سالن انتظار علاوه بزرگتر کردن فضا امکان پذیرایی از مشتریان را به مجموعه میدهد .

آشپزخانه

بازسازی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه هم با توجه به متریال های اصلی در دیگر بخش های انجام شده است کابینت ها از ترکیب چوب های اصلی با ورقه های هیگلاس کرم رنگ تشکیل شده اند که ترکیبی خاص و زیبا را بوجود آورده اند . استفاده از کابینت های مختلف در کنار هم مانند شلف ها ، دکوری های چوبی و ... به جذابیت دکوراسیون آشپزخانه ما می افزایند البته نباید از کاشی های بین کابینتی استیل و طلایی غافل شویم که نمایی فوق العاده جذابی را به دکوراسیون داخلی بخشیده اند . در اخر باید به پارتیشن چوبی که فضای سرویس های بهداشتی را از آشپزخانه با ستون های چوبی جدا نموده است و خود دارای یک شلف سفید میباشد بپردازیم که به راحتی توانسته است که این دو فضا را بدون قطع بصری کامل به خوبی جدا نماید و محرمیت کافی را ایجاد کند . همچنین طراحی اپن آشپزخانه به صورت کاملا مینیمال با استفاده از سنگ و ورقه های طلایی جذابیت خاصی را به محیط داده است .

سالن ماساژ

یکی دیگر از بخش هایی که در بازسازی و دکوراسیون داخلی این کلینیک زیبایی و لاغری بسیار حائذ اهمیت بوده است بخش ماساژ با چهار تخت مجزا بود . ما برای کف سازی تمام بخش های ماساژ و سالن انتظار از لمینیت های مدرن که مناسب با اینگونه فضاها هستند استفاده کردیم که مراجعین احساس راحتی بیشتری داشته باشند . ما برای ایجاد محرمیت کافی برای هر مراجعه کننده هر یک از تخت ها را با پارتیشن های چوبی به ارتفاع  2 متر جدا کردیم که بخش بالایی آنها دارای شیشه با پرده های ولومی در مرکز خود هستند . همچنین یک شلف و کمد هم با طراحی مدرن در بالای هر تخت برای مراجعین و ماساژ دهنده تعبیه شده است . استفاده از کاغذ دیواری های کرم رنگ هم دکوراسیون داخلی ما را تکمیل میکنند ، استفاده از این رنگ به گرما و صمیمتی که ما در این گونه فضاهای درمانی و لاغری نیاز داریم کمک بسزایی میکند .

اتاق های پوست و ایکس بادی

این بازسازی ساختمان  دارای دو اتاق مجزا برای پوست و ورزش های مخصوص است که در هر دو اتاق از موکت های خاکستری با تم گرم استفاده کردیم که برای این گونه از فضاهای درمانی و ورزشی کاملا مناسب میباشند ، همچنین در طراحی هردو اتاق از ترکیب کاغذدیواری های سالن انتظار با آجرهای دکوراتیو قهوه ای استفاده کرده ایم و کمد های دیواری هر یک از آنها با ورقه های ای جی تی ترک که زیبای و درخشندگی مناسبی دارند طراحی شده است .

سرویس های بهداشتی

همانطور که پیش تر هم به آن اشاره داشتیم فضای سرویس های بهداشتی با ستون های دکوراتیو چوبی از سالن و آشپزخانه جدا شده اند تا راحتی حداکثری برای تمام مراجعین ایجاد شود ، استفاده از سنگ های روشن کرم و سفید هم به زیبایی و بزرگتر شدن فضاهای بهداشتی ما کمک بسزایی میکند ولی از نکات برجسته طراحی این فضاها استفاده از سقف و نورپردازی سی ان سی چوبی است که در طراحی سقف آشپزخانه هم استفاده شده است و زیبایی خاصی را به محیط خود میدهد .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :