برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی منزل در پونک تهران

9 / 10
از 52 کاربر

این پروژه به کارفرمایی خانواده حقیقت جو به متراژ 100 مترمربع واقع در پونک تهران به منظور بازسازی و دکوراسیون داخلی به شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو سپرده شد . از ویژگی های و شاخصه های اصلی این بازسازی ساختمان که برای کارفرما از اهمیت بالاتری برخوردار بود طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه و همچنین دکورهای چوبی و کمد های دیواری که فرمی خاص و شاخص داشته باشند هم از اولویت های طراحی و اجرای بازسازی خانه بودند .

سبک دکوراسیون

در همین راستا شرکت بازسازی خانه  هیرادکو با انتخاب سبک مدرن برای بازسازی منزل این پروژه ، فرم و طراحی خاص و منحصر به فرد را ایجاد کرد تا بتوان به ان ایده آل مناسب برای دکوراسیون داخلی برسیم و همچنین زیبایی و جذابیتی که این سبک بازسازی و دکوراسیون داخلی به خانه میبخشد هم استفاده نماییم . حال در ادامه به توضیح بخش های مختلف این بازسازی خانه و جزییاتی که برای آشپزخانه و کارهای چوبی در نظر گرفتیم آشنا میشویم .

دکوراسیون آشپزخانه

سبک و فرم آشپزخانه هم به تابعیت از دیگر بخش های بازسازی منزل دارای سبک و کانسپتی مدرن میباشد ، استفاده از ورقه های هایگلاس سفید در کنار چوب های قهوه ای تیره زیبایی خاصی را ایجاد میکنند . البته نکته حائذ اهمیت این آشپزخانه وجود مطبخ و آشپزخانه در کنار هم است این قابلیت و فضای جداگانه باعث میشود که بتوانیم طراحی بسیار جذاب تر و خاص تری را برای آشپزخانه طراحی و اجرا کنیم که البته در اصل نباید تفاوت سبکی بین بخش های مختلف این دو آشپزخانه وجود داشته باشد بلکه باید هارمونی و انسجام بصری بین این دو فضا حفظ شود به همین دلیل هم ما برای هر دو آشپزخانه از متریال های یکسان و فرم های واحد استفاده کردیم ولی با چیدمان مناسب تر و جذاب تری فضای آشپزخانه بزرگتر به که آشپزخانه تمیز هم معروف میباشد را به شکلی لوکس و زیباتر طراحی و اجرا نمودیم که جلوه بهتری را در بازسازی و دکوراسیون داخلی داشته باشیم . ترکیب کابینت های سرتاسری و قرار دادن وسایل آشپزخانه در داخل و مزکز این کابینت های فرم و چیدمانی مناسب و زیبا را ایجاد کرده است که جذابیت آشپزخانه نمایان ما را بیشتر میکند .

کمد و کلازت ها

برای طراحی کمدهای دیواری نیز از هایگلاس های سفید و همچنین چوب های قهوه ای تیره استفاده شده است که علاوه بر زیبایی خاصی که دارد منطبق با طراحی آشپزخانه و همچنین سبک بازسازی ساختمان ما نیز است. استفاده از شلف های متعدد و همچنین قرار دادن فضای مناسب برای وسایل علاوه بر رفع نیاز کامل کارفرما دارای طراحی بسیار عالی و مدرن میباشد که این فضاها را علاوه بر کاربردی بودن زیبا هم میکند  . استفاده از درب های کشویی در این کمد ها علاوه بر راحتی در باز و بسته کردن آن ها باعث ایجاد جلوه و زیبایی خاصی نیز گردیده است.به کار بردن آینه در برخی از این درب های کشویی باعث ایجاد جلوه بیشتر این درها و کمد ها نیز شده و فضای داخلی را بزرگتر نشان میدهد .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :