برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی ساختمان کلاسیک در نیاوران

9 / 10
از 52 کاربر

پروژه ای که در حال مشاهده آن میباشید مربوط به طراحی و اجرای دکوراسیون کلاسیک دکتر عسگری در محله نیاوران تهران به متراژ 250 مترمربع که با توجه به خواسته ها و علایق کارفرما و همچین پتانسیل هایی که در خانه و بلاخص بازسازی ساختمان در منطقه یک تهران وجود دارد سبک و کانسپت طراحی داخلی کلاسیک و نئو کلاسیک درنظر گرفته شده است . در همین جهت شرکت بازسازی ساختمان  هیرادکو با تجربه طراحی و اجرایی بالا در سبک های مختلف بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه سعی کرده است تا بهترین و زیبا ترین طراحی دکوراسیون داخلی را برای این بازسازی منزل رغم بزند و با اجرایی دقیق و مهندسی شده بتواند رضایت حداکثری کارفرما را جلب نماید حال در ادامه به بررسی ابعاد مختلف در دکوراسیون داخلی و بازسازی این خانه میپردازیم .

دکوراسیون آشپزخانه

یکی از مهمترین مواردی که در دکوراسیون داخلی کلاسیک دارای اهمیت فراوانی است دکوراسیون و طراحی و اجرای آشپزخانه میباشد ، ما در این آشپزخانه با استفاده از محصولات ممبران و با استفاده از طرح ها و فرم های کلاسیک و رعایت کامل تقارن در طراحی آشپزخانه توانستیم به یک دکوراسیون لوکس و زیبا برسیم ، همچنین استفاده از کابینت های سوپری در کنار ویترین ها و دیگر المان های کلاسیک توانستیم به آن طراحی و اجرایی که مدنظر داشتیم برسیم . همانطور که اشاره داشتیم رعایت تقارن از مهمترین موارد در زیبایی دکوراسیون کلاسیک میباشد به همین دلیل هم از یک جزیره در مرکز آشپزخانه استفاده کردیم و با ورقه های سی ان سی شده توانستیم به طراحی منحصر به فردی را برای ورودی آشپزخانه رقم بزنیم . همچنین استفاده از نقاشی های کلاسیک سقفی زیبایی خاص و منحصر به فردی را به بازسازی و دکوراسیون داخلی اشپزخانه ما بخشیده اند .

دکوراسیون کلاسیک هال و پذیرایی

در کنار آشپزخانه ، دکوراسیون هال و پذیرایی به دلیل عمومی بودنشان از اهمیت بالایی برخوردار میباشند و باید جذابیت و زیبایی خاصی را برای میهمانان داشته باشند . استفاده از دیوارکوب های کلاسیک و ابزار های پتینه و ورقه طلا شده با مرکزیت کاغذ دیواری های کلاسیک و شاهانه از کلیات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی این بازسازی آپارتمان میباشد ، ولی همانطور که میدانیم جزییات و دیتیل ها هستند که زیبایی دکوراسیون داخلی کلاسیک را برجسته و جذاب میکنند ، استفاده از یک گچ بری شاهانه و کاملا لوکس در میان پرده های ولومی که در مرکز آن یک نقاشی کلاسیک به صورت پتینه ای اجرا شده است کاملا توجه ما را به خود جلب میکند ، همچنین طراحی و اجرای سقف با آینه های دکوراتیوی که در ستون ها هم به چشم میخورند ، نورهای مخفی و ابزار های کلاسیک با ورقه های طلا زیبایی خاص و منحصر به فردی را به این بخش از خانه بخشیده است . همچنین طراحی و اجرای بخشی برای قرار دادن مجمسه های کلاسیک این فضا را بیش از بیش منحصر به فرد میکند .

ولی نباید از بخش نشیمن و راهرو قسمت های خصوصی و اتاق ها بگذریم ، طراحی کاملا دارای هارمونی با بخش های دیگر و استفاده از دیوار کوب های کلاسیک کلیات این بخش را نشان میدهد ولی یک طاق کاملا کلاسیک ورودی بخش های خصوصی را متمایز میکند و همچنین دیواری که در مرکز آن قرار دارد با ترکیب نقاشی های دیواری کلاسیک و پتینه ای و آینه های دکوراتیو طراحی و اجرایی را به نمایش میگذارد که شاید مشابه آن را به ندرت در بازسازی ساختمان دیده باشید .

دکوراسیون لوکس اتاق خواب ها

این خانه دارای سه اتاق خواب و یک اتاق شوروم میباشد که طراحی و اجرای دکوراسیون هر کدام از این فضاها با توجه به سلایق شخصی و تمایلات افراد خانواده شکل گرفته است ، استفاده از رنگ های متنوع مانند زرشکی و صورتی ، سبز و پوستر های دیواری ، همچنین لمسه کوبی های کلاسیک در پشت تخت خواب ها و ابزار های کاملا کلاسیک که با پتینه های طلایی مزین شده اند زیبایی و جذابیت این اتاق ها را کامل میکنند . همچنین استفاده از آینه های دکوراتیو و کاغذ دیواری های کلاسیک به زیبایی این بازسازی خانه کمک بسزایی کرده است ، ولی نباید از طراحی های خاص سقف که با پتینه ابر و باد تمیل میشود چشم پوشی کنیم که به خوبی توانسته است زیبایی منحصر به فرد را ایجاد کند .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :