برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

اجرا و پایان کار پروژه بازسازی مسکونی مهندس پژوهش در جنت آباد

9 / 10
از 52 کاربر

یکی از پروژه های بازسازی ساختمان  و طراحی دکوراسیون داخلی که به شرکت بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی هیرادکو سپرده شد طراحی داخلی محل سکونت مهندس پژوهش می باشد که 160 متر مربع مساحت دارد که در جنت آباد واقع شده است. در این جا نکاتی را دربارع نکاتی که برای اجرای پروژه رعایت شد و ویژگی های پروژه بیان خواهیم نمود. سبک اجرای دک.راسیون داخلی این واحد مسکونی مدرن بوده و هر بخش از فضا دارای ویژگی های خاص خود می باشد.

آشپزخانه و فضای ناهارخوری

وظیفه طراحی و اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی این قسمت از فضای منزل بر عهده تیم حرفه ای شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو انجام شده است و به خوبی توانسته ایم از تمامی فضا برای آشپزخانه بهره بگیریم. کابینتی که برای آشپزخانه در نظر گرفته شد و آن را طراحی و پیاده سازی نمودیم از ورقه های جی تی ترک که دارای بالاترین کیفیت می باشد استفاده شده است. رنگ در نظر گرفته شده برای کابینت نیز ترکیب رنگی بین کرم و طرح چوب می باشد که فضای کلی آشپزخانه را تشکیل داده اند. در بخش طراحی کابینت ها برای انواع وسایل برقی آشپزخانه فضایی در نظر گرفته شده است و به این ترتیب وسایل در میان کابینت ها به خوبی جاگذاری می شوند و ناهماهنگی در آن ها مشاهده نمی شود. از امکانات ویژه ای که برای آشپزخانه در نظر گرفته شده است استفاده از دو کابینت سوپرمارکتی می باشد که در دو طرف و راس آشپزخانه قرار گرفته است. سقف آشپزخانه نیز یکی از قسمت های خاص و جذاب در آشپزخانه این پروژه می باشد که فاکتور خاص این مجموعه محسوب می شود.  سقف آشپزخانه که به طور کامل سی ان سی شده است توسط شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو انجام شده است که زیبایی ویژه ای را به داکوراسیون داخلی فضای منزل بخشیده است.

اتاق ناهار خوری نیز در کنار آشپزخانه قرار گرفته است که از دکور چوبی به اضافه دیواری با قاب بندی های نیمه کلاسیک برای آن استفاده شده است و دو نوع کاغذ دیواری ایتالیایی نیز برای آن استفاده شده است. دکور چوبی ساخته شده برای فضای اتاق ناهارخوری با سلیقه کارفرما هماهنگی  داشته و بسیار جذاب طراحی شده است. برای طراحی سقف ناهارخوری نیز از هالوژن و نور مخفی تشکیل شده است که به این ترتیب شکلی مدرن را پیاده سازی شده است.

دیوار تلویزیونی و پذیرایی

دکوراسیون دیوار تلویزیونی نیز که به شکل کامل توسط تیم طراحی حرفه ای هیرداکو انجام شده است. دکور دیوار تلویزیون در این پروژه از ترکیب چوب، کناف، کاغذ دیواری و نورهای مخفی تشکیل شده است که زیبایی خاصی را به فضا بخشیده است. طراحی این دیوار منحصر بفرد می باشد که نمی توان نمونه ای دیگر را از آن را در جای دیگری یافت. یک المان چوبی عمودی  تشکیل دهنده دکور و کنسول تلویزیون می باشد که برای قرار گیری گلدان بر روی آن استفاده شده است که بر روی آن نیز از دیوارکوب استفاده شده است. برای قرارگیری تلویزیون نیز از صفحه ای کناف استفاده شده است که دارای نورپردازی زیبایی می باشد به شکلی که باعث جلب توجه بیننده می شود.

در بازسازی ساختمان این واحد مسکونی راه هایی که به ارتباط پیدا می کنند توسط کاغذ دیواری هایی پوشانیده شده است که که دارای رنگ هایی متناسب می باشد. یکی از بخش هایی که بسیار زیباست و به شکل برجسته ای به نمایش درامده است قسمت ورودی و درب اصلی خانه است که ورقه های ای جی تی مشکی تشکیل دهنده آن می باشند که ورودی جذابی را برای خانه به وجود آورده است. در راس راهرو نیز از آینه های دکوراتیو استفاده شده است که دکوراسیون داخلی را در این قسمت تکمیل می کند.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

این منزل دارای سه اتاق خواب می باشد که با توجه به سبکی که انتخاب کردیم هر کدام از ان ها را با به گونه ای متفاوت طراحی کردیم ولی هارمونی در بین این سه اتاق برقرار می باشد. برای اتاق پسر خانواده از رنگ های سبز و سفید بهره گرفتیم و با استفاده از یک پوستر دیوار ترکیه ای آن را تزئین کردیم. میز کامپیوتر این اتاق نیز به شکل کامل توسط شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو طراحی و پیاده سازی شده است که برای ساخت آن ها از ورقه های agt با برترین کیفیت استفاده شده است. تم صورتی نیز تشکیل دهنده اتاق دختر خانواده می باشد که در آن از کاغذ دیواری و پوستر دیواری با این تم  به همراه دکور چوبی شکلاتی و کمد دیواری استفاده شده است.

برای اتاق خواب مستر نیز دکوراسیون بسیار زیبایی در نظر گرفته شده است. برای دیوار پشت تخت خواب از دو لاین از آینه های دکوراتیو استفاده شده است و در مرکز آن نیز از یک پوستر دیواری که انتخاب کارفرما بود مورد استفاده قرار گرفت که باعث زیبایی و جذابیت اتاق خواب شده است. در هر کدام از این اتاق ها نیز از کمد دیواری مناسب برای آن اتاق طبق نیازهای افراد خانواده استفاده شده است.

سرویس بهداشتی

برای بازسازی و دکوراسیون داخلی و تعمیرات ساختمان سقف سرویس بهداشتی دستشویی و حمام از آسمان مجازی استفاده کردیم که این کار با استفاده از طراحی و نورپردازی انجام شد. استفاده از این طراحی علاوه بر این که زیبایی زیادی دارد نور سرویس بهداشتی را نیز به خوبی تامین می کند. یکی از نکات حائز اهمیت در طراحی و دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی استفاده از پارتیشن های کشویی مناسب برای جداسازی فضاها و همچنین حفظ محرمیت آن ها بود که به خوبی توسط شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو انجام شد

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :