برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

اجرای دکوراسیون داخلی منزل آقای دلاوری

9 / 10
از 52 کاربر

پروژه ای که در حال مشاهده آن میباشید جهت بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی خانه به شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو سپرده شده است . پروژه ای با متراژ 160 مترمربع در محله تهرانسر شهر تهران که با توجه به خواسته ها و نیازهای کارفرما تیم و گروه معماری هیرادکو دست به طراحی و اجرای این بازسازی منزل زدند که ما سعی داریم در این مقاله به شناخت و توضیحاتی در باب نوع طراحی و اجرای این پروژه بپردازیم و آن را از نزدیک بررسی کنیم . به همین دلیل قسمت های مختلف را به صورت جداگانه بررسی میکنیم .

آشپزخانه

طراحی و اجرای کابینت های آشپزخانه کاملا با توجه به پلان طراحی شده اجرا شدند و دارای سبکی کاملا مدرن و مینیمالی هستند . ورقه های استفاده شده در اجرای دکوراسیون آشپزخانه تماما از ورقه های ای جی تی ترک میباشد و دارای بهترین کیفیت هستند ، همچنین باید توجه داشته باشیم که انتخاب رنگ و تنالیته رنگی در بازسازی و دکوراسیون داخلی آشپزخانه به نوعی انتخاب شده است که دارای هارمونی با دیگر بخش های طراحی و دکوراسیون داخلی خانه باشد ، استفاده از دو رنگ قهوه ای تیره در کنار سفید شیری کنتراست خوبی را به دکوراسیون داخلی آشپزخانه بخشیده است و همچنین اجرای سقف های چوبی سی ان سی شده زیبایی خاصی را به محیط و فضای آشپزخانه داده اند که نمونه آن کمتر در پروژه های دیگر به چشم میخورد .

هال و پذیرایی

با توجه به خواسته و مشاوره های شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو سبک و کانسپت طراحی و اجرای بازسازی منزل در فضاهای عمومی مانند نشمین و پذیرایی تلفیقی از سبک های مدرن و نئوکلاسیک میباشد به طوری که بر روی دیوارها از قاب بندی های کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده شده است . که در مرکز آنها از کاغذدیواری های آلمانی استفاده شده است و دارای طرح ها و پترنهایی مناسب با دیگر بخش ها و رنگ بندی کلی بازسازی منزل دارند . ولی در کنار طراحی های دیوارها که زیبایی و جذابیت خاصی را به دکوراسیون داخلی این خانه بخشیده اند طراحی دیوار تلویزیون و بوفه و جاکفشی ورودی است که سبک مدرن را در این بازسازی منزل نشان میدهند . استفاده از ورقه های چوبی طرح روشن حس و حال خوبی را به این خانه میخشد ، که البته نباید از نوع فرم هر یک از کتابخانه ها و جاکفشی ها قافل شویم که کاملا اختصاصی برای این خانه طراحی و اجرا شده اند . طراحی دیوار تلویزون که با قاب بندی های کلاسیک شکل میگیرد و در مرکز خود از سنگ های اسلب استفاده شده است رخ و جذابیت مثال زدنی را به این خانه بخشید است ولی شاید نقطه عطف در طراحی این خانه شومینه دکوراتیوی باشد که در ادامه دکور تلوزیون شروع میشود و به آشپزخانه میرسد ، استفاده از همان سنگ اسلب تیره تی وی وال توانسته هارمونی خوبی را به این فضا ببخشد و گرما و جذابیتی که این شومینه به بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی خانه بخشیده است را به راحتی نمیتوان بدست آورد .

اتاق خوابها

در این پروژه با توجه به نیازهای کارفرما اتاق خوابها نیاز به بازسازی و تعمیرات ساختمان اساسی داشتند و باید به درستی اجرا میشدند زیرا در ارتباط با فضاهای تر مانند سرویس های بهداشتی و حمام بودند و حساسیت بالایی را طلب میکردند تا در آینده مشکلاتی برای خانواده پیش نیاید . اجرای کمد های دیواری با استفاده از همان هارمونی رنگی چوبی که در دیگر بخش های خانه وجود داشته از الزاماتی بوده است که باید رعایت میشد تا وحدت سبکی و اجرایی در تمام خانه رعایت شود و زیبایی بازسازی منزل را تضمین کند ، همچنین باید اشاره کنیم که هرکدام از این سه اتاق خواب دارای روحیه و طراحی و اجرایی خاص هستند ، اتاق خواب مستر با کمد دیواری های سرتاسری و کشویی و استفاده از قاب بندی های کلاسیک و کاغذ دیورای های آلمانی شکل میکرد و اتاق خواب پسر خانواده از پوستر های دیواری و یک کمد و میزتحریر که تماما ساخته شده توسط شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا میباشند اجرا شده است و در آخر اتاق شوروم که طراحی کمد های دیواری آن از ترکیب آینه و چوب های روشن شکل میگرد تا فضایی کاملا مناسب و ایده عال را برای یان کاربری خاص ایجاد کند .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :