برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

هوشمند سازی

10 / 10
از 1 کاربر

خانه هوشمند تحقق دست یافتن به رویاهایی است که انسان از زمان کودکی در پی تحقق یافتن آن می باشد، دراختیار داشتن اشیایی که به ش قابل دسترسی و استفاده، کنترل و بهره برداری از آن ها در نهایت سادگی و سرعت عمل امکان پذیر باشد.

هوشمند سازی ساختمان 1

 خانه هوشمند: از مانیتورینگ تا کنترل

   تمام وسایل خانه شما، هرکجا که هستید با شما در ارتباط هستند و همگی در مقابل چشمان شما قرار دارند و شما می توانید دائما آن ها را کنترل کرده و به صورت دل خواه، لحظه ای و یا طبق یک برنامه از قبل تعیین شده از آن ها بهره برداری کنید.

 هوشمند سازی ساختمان 2

خانه هوشمند: حفاظت و امنیت

دیگر ذهن خود را مشغول حفاظت و امنیت محل زندگی، کسب و کار و ... خود و کسانی که شما نگران آن ها هستید، نکنید. با این سیستم ها می توان امنیت و حفاظت اماکن را دائما کنترل کرد.

 هوشمند سازی ساختمان 3

خانه هوشمند: حفظ محیط زیست

     با در اختیار داشتن شرایط محیطی خانه و محوطه های ساختمان می توان مصرف انرژی و سایر منابع از جمله آب و خاک، از هدر رفتن منابع که جزو ذخایر عالم بقا و سرمایه های نسل های گذشته و آینده هستند جلوگیری کرد. به طوری که هم به صورت موردی توسط شخص صاحب خانه و یا (هر کس دیگری که این امور به او سپرده شده) میزان مصرف انرژی، هدر رفت آب و آسیب رساندن به منابع خاکی را کنترل کرد و مقدار مصرف آن را با توجه به شرایط لحظه ای بهینه سازی کرد که به این ترتیب به توسعه پایدار کمک فراوانی می شود.

 هوشمند سازی ساختمان 4

خانه هوشمند: زیبایی و طراوت

    امروزه اکثر خانواده ها به پرورش گیاهان آپارتمانی در محل زندگی، محل کار و یا ویلاهای دوردست می پردازند. حتی تعدادی از آن ها حیوانات اهلی را مثل انواع پرندگان، گربه ها، سگ و ... در محل

   زندگی، آپارتمان و یا ویلاهای خود نگهداری می کنند که مجبورند برای مدتی آن ها را ترک کنند. کنترل نور طبیعی خورشید، پاشش آب و یا نورپردازی مصنوعی و پخش موزیک و یا صدای خاص و صاحب خانه توسط این سیستم ها امکان پذیر بوده و زیبایی و طراوت را به ارمغان می آورد.

 هوشمند سازی ساختمان 5

 

خانه هوشمند: طراحی، خرید، مواد و نصب ملزومات

   جهت ایجاد زیرساخت های این طرح می توان از ابتدای طراحی ساختمان ها، تعمیرات و ... اقدام کرد. و نقشه های مورد نیاز را طراحی کرد. با احداث زیر ساخت ها از جمله لوله کشی ها و سیم کشی های مورد نیاز، با داشتن یک برنامه که به مصرف بودجه بستگی خواهد داشت، می توان با یک برنامه زمان بندی خاص نسبت به تهیه ملزومات و راه اندازی و بهره برداری از این سیستم اقدام نمود که مدولار بودن این سیستم ها این امکان را به وجود می آورد       

هوشمند سازی ساختمان6 

   گروه طراحی و بازسازی ساختمان با بکارگیری از مهندسین مجرب الکترونیک و شبکه همگان با فناوری اطلاعات ، خواست مشتریان در مسیر اتوماسیون ساختمان هایی هوشمند قدم برداشته است .

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :