برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

روش های بازسازی ساختمان

10 / 10
از 1 کاربر

بازسازی ساختمان به شکل کلی به چهار روش قابل اجرا می باشد که در اینجا به این چهار شکل اشاره ای خواهیم کرد.

بازسازی حفاظتی ساختمان

برای بازسازی خانه های قدیمی اولین نکته ای که در نظر گرفته می شود بازسازی حفاظتی ساختمان می باشد. بنابراین کارشناسان بازسازی ساختمان  اولین کاری که در رابطه با ساختمان های قدیمی انجام می دهند بررسی ساختمان از لحاظ امنیت ساختمان می باشد و پس از اینکه نقاط غیر امن را در خانه شناسایی کردند اقدام به مقاوم سازی و تعمیرات ساختمان در این راستا می نمایند. در بازسازی ساختمان از نظر حفاظتی مصالح بررسی می شوند و برای مقاوم سازی آن ها از مصالح مناسبی استفاده می نمایند. یکی از قسمت های دیگر بازسازی حفاظتی ساختمان مقاوم سازی ساختمان در برابر زلزله می باشد در این روش از بازسازی ساختمان، ساختمان از لحاظ ظاهری تغییرات چندانی نخواهد کرد و تمرکز بیشتر برای مقاومت ساختمان می باشد.

بازسازی سبکی

در این روش از بازسازی ساختمان که بازسازی سبکی نام دارد تغییرات بر اساس سبک ساختمان انجام می شود و از نوعی از مصالح برای تعمیرات ساختمان استفاده می شود که قبلا ً از آن ها استفاده شده است زیرا قرار بر این است که سبک ساختمان هیچ تغییری نکند. در بازسازی سبکی، شرکت بازسازی ساختمان  پس از بررسی جزئیات ساختمان تکه تکه با مصالح نو جایگزین خواهند شد بنابراین برای ایجاد تغییرات کلی از بازسازی سبکی استفاده نمی شود و بیشتر از این روش برای بناهای تاریخی استفاده می شود که هدف عدم تغییر ظواهر ساختمان در تعمیرات ساختمان می باشد.

روش پاکسازی یکی از روش های بازسازی ساختمان

در روش پاکسازی ساختمان توسط متخصصین شرکت بازسازی ساختمان به دقت مورد بررسی قرار می گیرد و مواردی که امکان دارد به ساختمان آسیب برساند از ساختمان حذف می شود. این روش از بازسازی ساختمان  برای ساختمان های قدیمی و یا باسازی ساختمان اداری قابل استفاده می باشد. البته می تواند ایرادات ساختمان های جدید ساز را نیز با این روش برطرف نمود.

بازسازی تکمیلی بنا

یکی از مناسب ترین روش ها برای بازسازی منزل و یا بازسازی انواع ساختمان بازسازی تکمیلی بنا می باشد که علاوه بر اینکه کم هزینه می باشد قسمت های از بین رفته ساختمان را بهبود می بخشد و دوباره بازسازی می شوند. برای مثال در این نوع از تعمیرات ساختمان اگر سنگی از ساختمان کنده شده باشد با سنگی جدید و مشابه جایگزین می شود.

تقسیم بندی کلی بازسازی ساختمان

  • بازسازی ساختمان علمی

  • بازسازی هنری

برای بازسازی ساختمان به روش علمی، شرکت بازسازی ساختمان بررسی های لازم را درباره ساختمان انجام می دهد بیشتر سعی در افزایش مقاومت ساختمان و سفت کاری ساختمان می کند .

هدف از بازسازی هنری بیشتر ایجاد تغییرات در ظاهر ساختمان می باشد که بازسازی و دکوراسیون داخلی با استفاده هنر بومی منطقه و دانش کارشناسان بازسازی ساختمان و بر اساس سلیقه مشتری انجام می شود.

شما می توانید برای بازسازی منزل، بازسازی ساختمان های قدیمی و سایر ساختمان ها نظیر ساختمان های تجاری و اداری و سایر ساختمان ها با شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو تماس گرفته و مشورت های لازم را از کارشناسان متخصص و مجرب این شرکت دریافت نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :