برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

دکوراسیون منزل

10 / 10
از 1 کاربر

بعد از استحکام، زیبایی دکوراسیون منزل از اهمیت بالایی برخوردار است. دکوراسیون منزل مانند لباس یک شخص میماند که هر چه زیباتر باشد پرستیژ و شخصیت فرد را نیز افزایش میدهد. شرکت هایی که در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون منزل فعالیت میکنند دو سبک کلی را  در نظر میگیرند که این سبک ها مدرن و کلاسیک میباشد. کارفرما میتواند نسبت به سلیقه و علایق خود یکی از این سبک ها را برای دکوراسیون منزل انتخاب کند. اگر شما هم علاقمنمد به بکارگیری از سبک های مدرن و کلاسیک برای دکوراسیون منزل هستید باید توجه داشته باشید که باید به عمر ساختمان خود توجه داشته باشید. ساختمان های قدیمی از لحاظ پیکر بندی به گونه ای هستند که  نمیتوان از سبک های مدرن برای طراحی دکوراسیون منزل در آنها استفاده نمود. در ساختمان هایی که عمر آنها بالای ۲۰ یا ۳۰ سال میباشد بهتر است از دکوراسیون منزل با سبک کلاسیک در آنها استفاده شود تا با سایر اجزا هماهنگی و تناسب داشته باشد. این موضوع در ساختمان های نسل جدید که تنها چند سال از عمر آنها گذشته است کاملا متفاوت است. ساختمان هایی که تنها چند سال از عمر آنها گذشته است و یا نوساز هستند میتوانند از دکوراسیون کلاسیک و یا مدرن بهره مند شوند و با هیچگونه محدودیتی مواجه نیستند. نکاتی در رابطه با استفاده از دکوراسیون مدرن و کلاسیک وجود دارد که اگر به دنبال یک دکوراسیون منزل زیبا هیستید باید در نظر بگیرید.

ابتدا به نکاتی در مورد سبک کلاسیک یکی از پرطرفدارترین سبک ها در کشور اشاره میکنیم. تمام اجزا به کار رفته در سبک کلاسیک شما را به یاد گذشته انداخته و حس نوستالژی را بوجود می آورند. در این سبک از دکوراسیون منزل حاشیه های قوسی شکل و بدون خطوط موازی زیاد به چشم میخورند و در هر یک از اجزای به کار رفته نباید دنبال خطوط صاف و بدون انحنا باشید. از همین رو  باید توجه داشته باشید که اگر در منزل خود از وسایلی استفاده میکنید که از وسایل مدرن محسوب میشوند بهتر است قید استفاده از دکوراسیون کلاسیک را بزنید و یا وسایل خود را متناسب با این نوع دکوراسیون منزل به روز کنید.

دکوراسیون منزل

در دکوراسیون مدرن نیز بر خلاف دکوراسیون کلاسیک خبری از خطوط قوس دار نیست و تمام خطوط و حاشیه ها کاملا صاف هستند.  مانند دکوراسیون کلاسیک برای بهره مندی از دکوراسیون مدرن نیز نباید از وسایلی استفاده شود که تناسبی با این نوع دکوراسیون منزل ندارند زیرا تضاد ایجاد شده بین آنها جلوه بدی را بوجود خواهد آورد.

در انتخاب رنگ دکوراسیون منزل چه در سبک کلاسیک و چه در سبک مدرن دقت لازم را به خرج دهید. اگر فضای داخلی ساختمان کم نور  و تیره باشد باید رنگ دکوراسیون منزل را نیز کمی روشن در نظر بگیرید تا کمبود نور در فضا جبران شود. استفاده از رنگ های تیره برای فضاهای کم نور باعث دلگیر شدن فضا میگردد.

دکوراسیون منزل رابطه مستقیمی با بافت و قدمت ساختمان دارد. در برخی از ساختمان هایی که بافت قدیمی دارند مشاهده میشود که اقدام به اجرای دکوراسیون مدرن برای تمام اجزای ساختمان نموده اند که همین موضوع باعث ایجاد تضاد بین طراحی دکوراسیون داخلی و بافت ساختمان شده که جلوه بدی را پدید می آورد. شاید از دید شما این چنین ترکیبی مناسب باشد اما باید توجه داشته باشید که تنها نظر شما کافی نیست و باید به عامه پسند بودن آن نیز توجه شود. در هر صورت برای اینکه بتوانید یک دکوراسیون منزل زیبا و چشمگیر داشته باشید باید از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند یک مشاوره کامل دریافت کنید و تمام روند طراحی و اجرای دکوراسیون را به این شرکت ها بسپارید. شرکت های دکوراسیون منزل از یک تیم متخصص در زمینه دکوراسیون برخوردار هستند که میتوانند بهترین و زیباترین دکوراسیون را برای فضای داخلی ساختمان انتخاب کرده و به کار ببرند. شرکت بازسازی ساختمان  هیرادکو یکی از شرکت های فعال در زمینه دکوراسیون منزل میباشد که با سابقه زیاد خود در طراحی و اجرای دکوراسیون برای ساختمان های مسکونی توانسته سهم عمده ای در زیباسازی فضای داخلی و همچنین خارجی ساختمان ها داشته باشد. تنها کافی است تا با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل کرده تا کارشناسان اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

علی : درکواسیون منزل
0 0
دامنه فعالیت شما کدام منطقه تهران هستید
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :