برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

تعمیرات ساختمان

10 / 10
از 13 کاربر

در کشور ما کمتر شخصی وجود دارد که برای یکبار تعمیرات ساختمان را تجربه نکرده باشد. بخصوص امروزه و با افرایش بهای ساختمان های نوساز بیشتر مردم تمایل دارند تا تعمیرات ساختمان را به صورت چندباره انجام دهند اما زیر بار هزینه های هنگفت تعویض ساختمان نروند. تفاوتی ندارد که ساختمان از نوع مسکونی باشد و یا اداری و یا حتی مغازه، بطور کلی مالکین تمایل به تعمیرات ساختمان دارند تا تعویض. اما تعمیرات ساختمان کار بسیار حساسی میباشد که برای انجام آن باید دقت بسیار زیادی به خرج داده شود. البته در تعمیرات ساختمان باید از شرکت هایی کمک گرفته شود که تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند زیرا تعمیرات اصولی دارد که این اصول تنها در اختیار شرکت های باتجربه و با کادر فنی مجرب وجود دارد.

تعمیرات ساختمان

تعمیرات ساختمان به دو بخش کلی و جزئی تقسیم بندی میشود. حتما تا بحال آگهی هایی که در خصوص تعمیرات ساختمان منتشر میشود را بارها دیده اید. در این آگهی ها از دو واژه تعمیرات ساختمان کلی و تعمیرات ساختمان جزئی زیادی به چشم میخورد. برای اینکه با این دو روش کلی تعمیرات ساختمان آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. تعمیرات ساختمان به صورت جزئی به این معنا است که تنها بخشی از ساختمان  که بطور جزئی آسیب دیده است مورد بازسازی و تعمیر قرار میگیرد. در تعمیرات ساختمان جزئی به درخواست کارفرما تنها بخش های آسیب دیده که ممکن است قسمت بیرونی ساختمان و یا بخش های داخلی باشد مورد تعمیر قرار میگیرد. البته با تعمیرات ساختمان به  روش جزئی تفاوتی در جلوه ظاهری ساختمان ایجاد نمیشود و  زیبایی مد نظر قرار نمیگیرد. هزینه تعمیرات ساختمان به صوردت جرئی نیز بستگی به میزان آسیبی که به ساختمان وارد شده است دارد. هر چه میزان آسیب وارد شده بیشتر باشد در نتیجه هزینه تعمیر آن نیز بیشتر خواهد بود.

اما از تعمیرات ساختمان به صورت جرئی که بگذریم نوبت به تعمیرات بصورت کلی میرسد. تعمیرات ساختمان به صورت کلی بر خلاف تعمیرات جزئی کل ساختمان را در بر میگیرد. حتما تابحال ساختمان های قدیمی که سن و سال زیادی دارند را در سطح شهر زیاد دیده اید. بیشتر این ساختمان ها باید به صورت کلی تعمیر شوند  زیرا بیشتر بخش های این دسته از ساختمان ها فرسوده شده اند که باید یک به یک مورد مرمت و بازسازی قرار بگیرند.

تعمیرات ساختمان

در بازسازی ساختمان به صورت کلی نوع کاربری آن از اهمیت زیادی برخوردار است. اما چرا در تعمیرات ساختمان بصورت کلی نوع کاربری ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد؟ دلیل آن نیز به اقدامات بعد از تعمیر مربوط میشود.  بعد از آنکه روند تعمیرات به اتمام رسید نوبت به زیباسازی و یا بازسازی دکورسیون داخلی میرسد که مطمئنا اجزا به کار رفته در دکوراسیون داخلی  یک اداره و یا یک مغازه با منازل مسکونی و شخصی متفاوت میباشد. شاید تفاوت چندانی میان مصالح به کار رفته در زیرسازی ساختمان های مختلف وجود نداشته باشد اما تفاوت های زیادی در مصالح مورد نیاز در نازک کاری وجود دارد.

کیفیت مصالح به کار رفته در تعمیرات ساختمان بصورت کلی و یا جزئی تضمین کننده دوام و طول عمر ساختمان میباشد.  در برخی ساختمان ها که به طور کلی و یا جزئی مورد بازسازی قرار گرفته اند مشاهده میشود که کیفیت پایین مصالح باعث شده تا بخش های آسیب دیده دوباره بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی فرسوده شوند که این به دلیل استفاده از مصالح بی کیفیت میباشد.

تعمیرات ساختمان

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا با سابقه طولانی خود یکی از بهترین شرکت ها در زمنیه تعمیرات ساختمان است که پروژه های تعمیرات و بازسازی زیادی را در ساختمان های مسکونی،‌ اداری و تجاری به انجام رسانده است. این شرکت در تمام مراحل بازسازی ساختمان از بهترین متریال ها و مصالح استفاده مینماید که همین موضوع باعث شده تا رضایت صد در صدی مشتریان کسب شود.

افراد متخصص و با تجربه تاثیر زیادی در بالا رفتن کیفیت تعمیرات ساختمان دارند. شرکت های زیادی امروزه بصورت قارچ گونه اقدام به تاسیس و راه اندازی شرکت های بازسازی ساختمان میکنند که متاسفانه در بیشتر این شرکت ها افرادی به کار گرفته میشوند که از تجربه بسیار کمی در زمینه تعمیرات ساختمان برخوردار هستند و همین موضوع باعث میشود تا نتیجه دلخواه از بازسازی کسب نشود. تمام پرسنل و کارشناسان شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا از تجربه چندین ساله در زمینه تعمیرات ساختمان برخوردار هستند که در افزایش کیفیت کار تاثیر زیادی داشته است. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :