برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی و نوسازی ساختمان

10 / 10
از 1 کاربر

برای اینکه از زندگی روزمره و تکراری خارج شویم باید هر از چند گاهی تحولی در محیط پیرامون خود ایجاد کنیم. با بازسازی و نوسازی ساختمان میتوان تحول زیادی را در زندگی روزمره به وجود آورد. بازسازی و نوسازی ساختمان مزیت های زیادی را ایجاد میکند که در ادامه این مطلب به آنها اشاره خواهیم نمود.

اولین و بزرگترین مزیت بازسازی و نوسازی منزل در جلوگیری از ریسک جابجایی میباشد. زمانی که شما بازسازی و نوسازی ساختمان را انجام میدهید در واقع به عمر ساختمان افزوده اید و دیگر نیازی نیست تا ساختمان خود فروخته و در ساختمان دیگری ساکن شوید. دلبستگی ها و همچنین قیمت بالای ساختمان های جدید و نوساز موانعی پیش روی مالکان هستند و همین موضوع میتواند اهمیت بازسازی و نوسازی ساختمان را دو چندان کند. همچنین ساختمان های تجاری و یا اداری برای اینکه با جابجایی و نقل مکان اعتبار خود را از دست ندهند از بازسازی و نوسازی ساختمان بهره میبرند.

هزینه بازسازی و نوسازی منزل بسیار کمتر از جابجایی و خرید ساختمان جدید میباشد. امروزه ساختمان های مسکونی و همچنین اداری نوساز به حدی گران قیمت هستند که خرید آنها را با یک مشکل بزرگ مواجه کرده است. بازسازی و نوسازی ساختمان هزینه بسیار بسیار کمتری نسبت به خرید ساختمان جدید دارد و برای اقشار کم در آمد جامعه یکی از روش های کاملا مقرون بصرفه میباشد.

بازسازی و نوسازی ساختمان

ممکن است از ظاهر  ساختمان خود به هر دلیلی رضایت نداشته باشید که با بازسازس و نوسازی ساختمان میتوانید ظاهر مد نظر و دلخواه خود را برای ساختمان پدید آورید. حتی ممکن است که ساختمان شما عمر چندانی نداشته باشد که با یک بازسازی و نوسازی ساده و کوچک میتوانید جلوه طاهری مد نظر خود را به ساختمان ببخشید.

بازسازی و نوسازی ساختمان بصورت کلی و جزئی انجام میشود که روش جرئی برای ساختمان هایی با درصد فرسایش کمتر و بازسازی ساختمان کلی برای ساختمان فرسوده و پا به سن گذاشته مناسب میباشد. در بازسازی و نوسازی ساختمان بصورت کلی تغییرات زیادی در جلوه ظاهری ساختمان ایجاد میشود  اما با نوسازی و بازسازی جزئی تنها قسمت های آسیب دیده مورد مرمت قرار میگیرند.

برای اینکه بازسازی و نوسازی ساختمان به صورت جزئی و یا کلی را آغاز کنید باید به بودجه خود توجه داشته باشید زیرا هزینه بازسازی ساختمان به روش کلی بیشتر از روش جزئی است . پس قبل از هر چیز  بودجه ای که قصد دارید تا برای این کار هزینه کنید را با معمار و یا کارشناس در جریان بگذارید تا نسبت به بودجه شما  راهنمایی و مشورت های لازم را انجام دهند.

بازسازی و نوسازی ساختمان

در انتخاب شرکت بازسازی ساختمان دقت بسیار زیادی بخرج دهید  زیرا هر شرکتی نمیتواند بازسازی و نوسازی را به نحو احسن انجام دهد. معمولا شرکت های نوپا و تازه به دوران رسیده افرادی را در کادر خود استخدام میکنند که از تجربه پایینی برخوردار هستند و به همین دلیل نتیجه کار رضایت بخش نخواهد بود. برای اینکه به اعتبار و سابقه شرکت پی ببرید میتوانید نمونه کارهای شرکت را مشاهده کنید. هر چه نمونه کارهای شرکت بیشتر باشد در نتیجه از اعتبار و سابقه بیشتری نیز برخوردار خواهد بود. شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو یکی از شرکت های فعال در زمینه بازسازی و نوسازی ساختمان است که پروژه های زیادی را تا بحال انجام داده است ودر تمام پروژه ها نیز موفق به اخذ رضایت مشتری شده است.

در بازسازی و نوسازی ساختمان نسبت به نوع کاربری ساختمان از روش های متفاوتی برای تعمیر و بازسازی استفاده میشود. در بازسازی و تعمیرات ساختمان مسکونی از روش های متفاوتی نسبت به بازسازی ساختمان های اداری و تجاری استفاده میشود و متریال های متفاوتی نیز به کار میرود. همچنین سلیقه مالک در بازسازی و نوسازی ساختمان های مسکونی تاثیرگذار است و  مجری کار باید طبق نظر کارفرما و یا همان مالک اقدام نماید اما در بازسازی ساختمان اداری و تجاری اینگونه نیست و تمام مراحل کار بر عهده شرکت خواهد بود. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :