برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی سرویس بهداشتی

10 / 10
از 1 کاربر

یکی از بخش هایی که در بازسازی ساختمان کمتر به آن توجه میشود سرویس بهداشتی است. اما باید بدانید که سرویس بهداشتی از بخش های بسیار مهمی است که حتما باید بازسازی شود. نکات بسیار مهمی در بازسازی سرویس بهداشتی بوجود دارد که باید به آنها توجه شود.

در بازسازی سرویس بهداشتی وسایل را سرجای خود نگه دارید. لوله ها یکی از اجزایی هستند که در بازسازی سرویس بهداشتی در نظر گرفته میشوند. همانطور که میدانید لوله ها به صررت تو کار به کار میروند که از همین رو جابجا کردن آنها تاثیری در زیبایی سرویس بهداشتی ندارد و تنها باید هزینه این جابجایی را بپردازید که صرفه اقتصادی ندارد. برخی افراد نیز لوله کشی رو کار را برای بازسازی سرویس بهداشتی در نظر میگیرند که کاملا اشتباه میباشد. لوله کشی روکار جلوه ظاهری بدی را به دلیل اینکه تعداد زیادی لوله از روی سرامیک ها و یا کف کشیده میشوند ایجاد میکند. همچنین از لوله های مقاوم و ضد فرسایش مانند لوله های پلاستیکی در بازسازی سرویس بهداشتی استفاده کنید تا هرگز فرسوده نشوند و عمر طولانی داشته باشند.

بازسازی سرویس بهداشتی

برای پوشش دیوارها از سرامیک های بسیار ساده استفاده نکنید. سرامیک های طرح دار بسیاز زیبایی وجود دارند که میتوانید نسبت به سلیقه خود یکی از زیباترین سرامیک ها را انتخاب و خریداری نمایید. البته برای خرید سرامیک سعی کنید تا سرامیک های با طرح شلوغ را خریداری نکنید زیرا جلوه ظاهری بدی را بوجود می آورد. بخصوص در سرویس های بهداشتی که  اجزای زیادی در آنها بکار برده شده است باید از سرامیک هایی که طرح های ساده دارند به کار برده شود تا باعث شلوغ به نظر رسیدن فضا نشود.

کیفیت متریال های به کار رفته در بازسازی سرویس بهداشتی بسیار مهم است. دو عامل وجود دارد که باعث میشوند تا برای بازسازی سرویس بهداشتی از متریال های با کیفیت استفاده شود. یکی از این عوامل رفت و آمد زیاد به سرویس بهداشتی میباشد. رفت و آمد های زیاد باعث میشوند تا فرسودگی اجزا سرعت بیشتری پیدا کند که به همین دلیل باید از متریال های مقاوم و محکم  برای بازسازی استفاده شود. دومین عامل نیز رطوبت و نم همیشگی در این بخش از ساختمان است. رطوبت حتی به مراتب بسیار بیشتر از رفت و آمد های مداوم میتواند باعث آسیب رساندن به اجزا سرویس بهداشتی شود که از این رو بکارگیری اجزا مقاوم در برابر آب و رطوبت بسیار ضروری است.

بازسازی سرویس بهداشتی

برای بازسازی سرویس بهداشتی به گونه ای عمل نکنید که باعث شلوغ شدن محیط شود.  اعضای خانواده ممکن است در طول یک روز بارها به سرویس بهداشتی مراجعه کنند که از همین رو باید آزادی عمل داشته باشند. بکارگیری از اجزای زیاد در بازسازی سرویس بهداشتی میتواند آزادی عمل را از افراد بگیرد.

به تناسب بین اجزا در بازسازی سرویس بهداشتی باید دقت شود. نمیتوان بخشی از اجزا را از نوع کلاسیک و بخشی دیگر را از نوع مدرن بکار برد. تمامی بخش ها باید به گونه ای به کار روند که تناسب کاملی با یکدیگر ایجاد کنند.

برای بازسازی سرویس بهداشتی هر یک از اجزا را در جای درست و صحیح خود قرار دهید. اجزایی که قبل از بازسازی ساختمان در جای مناسب خود به کار رفته اند دیگر نیازی به جابجایی ندارند. جابجایی هر یک از اجزا  میتواند دکوراسیون را به هم ریخته و همچنین استفاده از آنها را با مشکل مواجه سازد. به طور مثال اگر سینک دستشویی در جای مناسبی قرار دارد هرگز فکر جابجایی آنها را نکنید زیرا ممکن است یک جابجایی اشتباه و حساب نشده جلوه ظاهری فضا را به طور کامل بر هم بریزد و همچنین هزینه های زیادی را برای شما به بار آورد. بازسازی سرویس بهداشتی را به شرکت بازسازی ساختمان  هیرادکو بسپارید تا با بهترین و اصولی ترین روش های روز دنیا بازسازی این بخش مهم از ساختمان را به دست افراد متخصص و کارشناس به انجام برساند. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :