برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی ساختمان سینما

10 / 10
از 1 کاربر

بسیاری از ساختمان های سینما دارای ساختاری قدیمی هستند و کیفیت مناسبی را برای علاقمندان به فیلم و سریال ارائه نمی دهند بنابراین دیگر برای استفاده بهینه از سینما باید ساختمان سینما بروزرسانی شود. بهترین روش برای بهبود شرایط سینما، بازسازی ساختمان سینما می باشد. یکی از دلایلی که بسیاری از افراد به سینما مراجعه می نمایند این است که علاوه بر اینکه فیلم مورد علاقه خود را ببینند حس آرامش را نیز از فضای سینما دریافت نمایند. بنابراین در بازسازی و دکوراسیون داخلی فضای سینما باید از آخرین و به روز ترین ایده ها استفاده نمود.

مستحکم سازی و بازسازی تاسیسات در بازسازی ساختمان سینما

یکی از مهم ترین قسمت های بازسازی ساختمان سینما مستحکم سازی سینما در برابر زلزله می باشد بنابراین باید اقدامات لازم برای استحکام بخشی به ساختمان سینما انجام شود تا اگر زلزله آمد مشکلی برای ساختمان و عابرین و مردم ایجاد نشود. حفظ ایمنی سینما در برابر آتش سوزی از دیگر نکاتی است که باید برای حفظ امنیت ساختمان سینما در نظر گرفته شود. بنابراین باید برای حفظ ساختمان در برابر آتش سوزی از تجخیزات مناسبی استفاده شود تا در صورت بروز مشکل  بتوان از پراکنده شدن آتش به راحتی جلوگیری نمود.

یکی دیگر از مسائلی که باید برای ساختمان سینما در نظر گرفته شود تاسیسات ساختمان سینما می باشد. ساختمان های قدیمی دارای تاسیساتی قدیمی هستند و برای تعمیرات ساختمان باید بازسازی شوند. بنابراین یکی از مهم ترین بخش های بازسازی ساختمان بازسازی تاسیسات یک ساختمان از جمله ساختمان سینما می باشد. سیستم لوله کشی، برق کشی و دیگر تاسیسات ساختمان سینما باید از نو ساخته شوند.

دیوار آکوستیک و مبلمان در سینما

یکی از مهم ترین قسمت هایی که باید برای بازسازی ساختمان سینما در نظر بگیرید این است که دیوارها آکوستیک بوده و صدای سینما تا حد ممکن به بیرون از سالن سینما منتقل نشود. مبلمان سینما نیز یکی دیگر از بخش های مهم در بازسازی ساختمان سینما می باشد که باید توسط افراد خبره انجام شود تا کسی که بر روی مبل سینما می نشیند پس از گذشت مدت زمان کمی دچار خستگی نشده و احساس کمر درد نکند و در طول مدتی که بر روی صندلی سینما نشسته است احساس آرامش و راحتی داشته باشد.

اهمیت نورپردازی در ساختمان سینما

برای اینکه یک فیلم حرفه ای به نظر بیاید نورپردازی سینما در بازسازی ساختمان سینما از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. یک شرکت بازسازی ساختمان  با داشتن متخصصینی در این زمینه از نورپردازی در جهت نمایش با کیفیت بالاتر فیلم استفاده می نماید.

سیستم صوتی سینما در بازسازی ساختمان سینما

یکی از مهم ترین بخش هایی که در بازسازی و دکوراسیون داخلی سینما در نظر گرفته می شود سیستم صوتی می باشد. سیستم صوتی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد زیرا بخش عمده از فیلم را کیفیت صدای یک فیلم تشکیل می دهد. بنابراین استفاده از سیستم صوتی مناسب برای سینما از مواردی می باشد که باید یک شرکت بازسازی ساختمان دانش خوبی در این زمینه داشته باشد.

از دیگر مواردی که باید در بازسازی ساختمان سینما مد نظر قرار بگیرد پرده سینما، فاصله دید بیننده، جایگاه مخصوص معلولین، ورودی ها و خروجی های سینما، اتاق پروژکتور و میزان شیب در سینما می باشد که همه این موارد باید به شکل دقیقی توسط شرکت بازسازی ساختمان انجام شود

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :