برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی ساختمان در شمال تهران

10 / 10
از 1 کاربر

در کشور ما بازسازی ساختمان از زمان های قدیم تا به امروز عملی مرسوم بوده است.  در حال حاضر نیز با رشد روزافزون ساخت و ساز، کار بازسازی ساختمان رونق بیشتری گرفته است. یکی دیگر از دلایلی که بازسازی ساختمان در مدت زمان نسبتا کمی از عمر ساختمان مورد نیاز می باشد متاسفانه پایین بودن کیفیت ساخت ساختمان ها در کشور ما می باشد زیرا ساختمان هایی که برای عمر 50 سال ساخته می شوند در کمتر از 30 سال نیاز به بازسازی پیدا می کنند.

کار بازسازی ساختمان با توجه به شرایط ساختمان برای هر ساختمانی اعم از مسکونی و اداری قابل اجرا می باشد. انجام کار بازسازی ساختمان نیازمند دانش معماری و بررسی های سازه ای می باشد که این کار فقط از عهده دانش آموختگان این رشته بر می آید. بازسازی ساختمان باید به گونه ای برنامه ریزی و اجرا شود که با کم ترین هزینه بیشترین تغییرات با بالا ترین کیفیت برای ساختمان انجام شود.

خدمات بازسازی ساختمان توسط شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو در همه نقاط شهر تهران اجرا می شود. یکی از مناطقی که کار بازسازی ساختمان توسط متخصصین شرکت هیرادکو انجام می شود شمال تهران است. بازسازی ساختمان در شمال تهران دارای مراحلی می باشد که به توضیحاتی در این باره می پردازیم.

بررسی وضعیت ساختمان برای انجام بازسازی ساختمان

اولین مرحله از مراحل بازسازی ساختمان در شمال تهران، بررسی این نکته است که آیا سازه ساختمان ارزش و تحمل بازسازی ساختمان دارد و آیا اسکلت ساختمان سالم است یا خیر؟ در صورتی که اسکلت ساختمان فرسوده باشد بازسازی ساختمان می تواند حتی برای ساختمان شما خطرناک باشد. بهترین راه برای آگاهی از وضعیت ساختمان، گرفتن مشاوره از شرکت بازسازی ساختمان متخصص در این زمینه می باشد تا با بررسی وضعیت ساختمان به شما اعلام کنند که آیا ساختمان شما ارزش بازسازی را دارد یا خیر؟

تخریب در بازسازی ساختمان

مرحله دوم برای بازسازی ساختمان در شمال تهران تخریب است. شاید به نظر شما این مرحله ساده ترین کار در بازسازی ساختمان باشد ولی باید بدانید طبق آمار اعلام شده این مرحله پرخطرترین مرحله در بازسازی ساختمان می باشد که باید توسط نیروهای متخصص انجام شود تا بدون هیچ خطری این مرحله نیز به پایان برسد.

ایجاد تغییرات در بازسازی ساختمان

پس از تخریب نوبت به ساخت قسمت های ساختمان بر اساس نیاز مشتری می باشد. نیاز و خواست مشتری یکی از مهم ترین نکته هایی می باشد که باید در  بازسازی ساختمان به آن توجه شود. برای مثال تبدیل آشپزخانه سنتی به مدرن یکی از مهم ترین قسمت های بازسازی ساختمان در شمال تهران می باشد که بر اساس درخواست مشتری اجرا می شود. حذف برخی از دیوارها و اضافه کردن برخی از دیوارها به محل های مورد نظر برحسب نیاز مشتری از دیگر مراحل بازسازی بازسازی ساختمان می باشد.

گچکاری در بازسازی ساختمان

مرحله بعدی برای بازسازی ساختمان در شمال تهران انجام گچکاری دیوارها و اجرای سقف کاذب برای ساختمان می باشد که در صورت لزوم و بر حسب سلیقه مشتری و با مشورت با متخصصین بازسازی ساختمان قابل اجرا می باشد که به دلیل اینکه از نظر ظاهری بسیار تاثیرگذار می باشد این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اهمیت نورپردازی در بازسازی ساختمان

نورپردازی نیز یکی از مهم ترین قسمت های بازسازی ساختمان می باشد زیرا نورپردازی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ساختمان دارد. استفاده از هالوژن ها و نور مخفی از مهم ترین قسمت های بازسازی ساختمان در شمال تهران می باشد.

آخرین مراحل از بازسازی ساختمان

کف سازی از آخرین مراحل بازسازی ساختمانمی باشد که باید برای کف ساختمان، مناسب ترین و با کیفیت ترین کفپوش با توجه به سلیقه مشتری اجرا شود.

رنگ آمیزی دیوارها یا انتخاب دیوارپوش مناسب در بازسازی نیز یکی دیگر از آخرین قسمت های بازسازی ساختمان  است که باید با سلیقه کارفرما اجرا شود و درنهایت هم قرنیز برای دیوارهای ساختمان اجرا می شود و نکته ای که در زمینه اجرای قرنیز وجود دارد هماهنگی نوع و رنگ قرنیز با دیوار و کفپوش است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :