برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی ساختمان تجاری

10 / 10
از 1 کاربر

مردم بیشتر خرید خود را از مراکز تجاری شیک انجام میدهند و کمتر کسی وجود دارد که علاقه ای به خرید از مراکز تجاری با بافت قدیمی داشته باشد. مالکین ساختمان های تجاری برای اینکه بتوانند در جلب مشتری موفق عمل کنند باید بازسازی ساختمان تجاری را به صورت دوره ای انجام دهند. در بازسازی ساختمان تجاری دو فاکتور مورد توجه قرار میگیرد که زیبایی و همچنین امکاناتی که برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته میشود میباشد.

در بازسازی ساختمان تجاری باید از سبک های مدرن و یا تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک استفاده شود. استاده از سبک های کلاسیک شاید برای مراکز تجاری که در زمینه فروش پوشاک فعالیت میکنند مناسب باشد اما بطور کلی برای هر صنفی مناسب نیست و بهتر است تا از سبک های مدرن که عامه پسند و جذاب نیز هستند استفاده شود.

بازسازی ساختمان تجاری

بیشتر ساختمان های تجاری کشور که عمر زیادی از آنها گذشته است به هیچ یک از امکانات رفاهی مجهز نیستند و به همین دلیل مراجعه کنندگان رضایتی از خرید خود ندارند. در بازسازی ساختمان تجاری باید تمام امکانات رفاهی برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته شود. تنها به کار بردن امکانات رفاهی کافی نیست و  این امکانات باید به راحتی در دسترس مراجعه کنندگان باشند. در برخی مراکز تجاری با اینکه امکانات رفاهی برای مشتریان در نظر گرفته شده است اما این امکانات در مکانی واقع شده اند که دسترسی به آن ها مشکل میباشد. با کمی بازسازی و تغییرات در ساختار کلی سازه میتوان این امکانات را به گونه ای به کار برد که مراجعه کنندگان به آسانی و یا با زحمت کمتری به آن دسترسی داشته باشند.

نما یکی از  جذابترین بخشهای ساختمان های تجاری میباشد که باید در بازسازی ساختمان تجاری مد نظر قرار بگیرد. نمای ساختمان های تجاری بر خلاف ساختمان های مسکونی با متریال هایی همچون کامپوزیت و یا سنگ های گرانقیمت استفاه میشود که البته استفاده از متریال های مختلف به بودجه کارفرما بستگی دارد.

در بازسازی ساختمان تجاری باید از متریال هایی استفاده شود که از دوام بالایی برخوردار باشند. به طور کلی ساختمان هایی که در آنها میزان رفت و آمد بالا باشد باید متریال های با کیفیتی در ساخت آنها به کار رود. در بازسازی ساختمان تمام بخش ها به خصوص بخش هایی که بصورت مستقیم با مراجعه کنندگان در ارتباط هستند باید از بهترین و با دوام ترین آلیاژها ساخته شوند.

بازسازی ساختمان تجاری

در بازسازی ساختمان تجاری اگر قرار بر باشد تا تعمیرات و بازسازی هر بخش به یک صورت انجام شود نباید انتظار جلوه ظاهری زیبای از نمای کلی داشته باشید. در برخی از مراکز تجاری هر یک فروشگاه داران یک نوع دکوراسیون را برای فروشگاه خود میپسندند که همین موضوع باعث میشود تا بین دکوراسیون فروشگاه های موجود در  ساختمان تجاری تضاد ایجاد شده و نمای بدی پدید آید. بهتر است قبل از انجام بازسازی ساختمان تجاری با تمام مالکین تفاوقی صورت گیرد تا تمام بخش ها بصورت یکنواخت و یک دست بازسازی شوند و جلوه ظاهری خوبی پدید آید.

بازسازی ساختمان  تجاری بسیار مقرون بصرفه تر از نوسازی و یا تعویض ساختمان خواهد بود و با یکبار بازسازی میتوان برای مدت های زیادی از ساختمان استفاده نمود.  با بازسازی ساختمان تجاری تمام سازه مانند ساختمان های تجاری نو ساز زیبا و جذاب خواهد شد که در جلب مشتری تاثیر گذار خواهد بود.

اگر به دنبال یک تیم حرفه ای برای بازسازی ساختمان تجاری هستید شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد تا از تجربه بالای کارشناسان این شرکت بهره مند شوید. شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو با سالها فعالیت در زمینه بازسازی توانسته سهم عمده ای در زیباسازی و نوسازی بافت های فرسوده کشور داشته باشد و تا کنون پروژه های بازسازی و تعمیرات ساختمان زیادی را به اتمام رسانده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :