برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی ساختمان بیمارستان

10 / 10
از 1 کاربر

یکی از مهم ترین ساختمان هایی که در بازسازی ساختمان باید بسیار مورد توجه قرار بگیرد بازسازی ساختمان بیمارستان توسط نیروهای متخصص می باشد.

بسیاری از بیمارستان ها هستند که سالیان زیادی است که در حال خدمات رسانی به بیماران می باشند ولی دیگر با توجه به افزایش امکانات پزشکی و پر رنگ شدن اهمیت هر روزه بهداشت و ایمنی در بیمارستان نیاز به نوسازی و بازسازی ساختمان  بیمارستان  های قدیمی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.

با توجه به بودجه ای که بیمارستان برای بازسازی ساختمان بیمارستان در اختیار دارد باید اولویت بندی برای بازسازی ساختمان بیمارستان انجام شود. ایمنی در بیمارستان از جمله مهم ترین بخش های بازسازی ساختمان می باشد پس در ابتدا باید وضعیت ساختمان به لحاظ ایمنی به خوبی و به شکل تخصصی بررسی شود و اقدامات لازم برای ایمنی سازی ساختمان بیمارستان با رعایت اصول انجام شود. یکی از بحث های مهم ایمنی در بازسازی ساختمان بحث زلزله است که باید ستون های ساختمان به درستی در برابر زلزله مقاوم سازی شوند. یکی دیگر از قسمت های مهم در بازسازی ساختمان بیمارستان تاسیسات بیمارستان می باشد که باید تاسیسات به خوبی بررسی شده و در صورت نیاز با سیستم جدیدی جایگزین شود تا در آینده مشکلاتی در خدمات رسانی به بیماران ایجاد نکند. همچنین تاسیسات ممکن است خطراتی را نیز برای بیماران و پرسنل یک بیمارستان ایجاد نماید.

 

اهمیت بهداشت در بازسازی ساختمان بیمارستان

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در بازسازی ساختمان بیمارستان در نظر گرفته شود این است که باید از مصالحی در تعمیرات ساختمان بیمارستان استفاده شود که از نظر بهداشتی سالم بوده و همچنین بتوان با خیالی آسوده هر چند بار آن ها را مورد شستشو قرار داد. از جمله بخش هایی که در بازسازی و دکوراسیون داخلی بیمارستان مورد توجه قرار می گیرد بحث دیوارپوش و کفپوش می باشد که باید از نظر بهداشتی در وضعیت عالی و قابل ضد عفونی و شستشوی فراوانی باشد.

سرویس بهداشتی نیز یکی دیگر از قسمت هایی است که باید در بازسازی ساختمان بیمارستان مورد توجه قرار بگیرد و به گونه ای بازسازی شود که برای بیماران به راحتی قابل استفاده باشد و همچنین بتوان آن را به راحتی ضد عفونی نمود.

اتاق عمل، اتاق آی سی یو، اتاق سی سی یو و بخش های مختلف که در بیمارستان وجود دارد باید بر اساس اصول پزشکی و معماری بازسازی شود تا بتوان از همه تجهیزات پزشکی بدون این که برای دیگر بیماران مزاحمتی ایجاد شود استفاده نمود.

دکوراسیون داخلی در بازسازی ساختمان بیمارستان

یکی دیگر از بخش های بازسازی ساختمان بیمارستان دکوراسیون داخلی بیمارستان می باشد که باید به گونه ای طراحی شود که باعث آرامش بیماران شود. استفاده از رنگ های آرام بخش مانند آبی و سبز از جمله رنگ هایی است که می تواند به بیمار حس آرامش را القا نماید.

بازسازی ساختمان بیمارستان توسط شرکت بازسازی ساختمان باید با مشورت و تحت نظارت کسانی صورت بگیرد که در زمینه پزشکی و تجهیزات پزشکی اطلاعات کاملی داشته باشد. شرکت طراحی و بازسازی ساختمان هیرادکو با داشتن متخصصینی مجرب می تواند کار بازسازی ساختمان بیمارستان به بهترین نحو ممکن شروع و به پایان برساند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :