برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی ساختمان اداری

10 / 10
از 1 کاربر

ساختمان های اداری که در سطح شهر قرار دارند مکانی برای فعالیت پرسنل و همچنین رفت و آمد ارباب رجوع هستند که همین موضوع  باعث شده تا یکی از فاکتورهای اصلی ساختمان یعنی زیبایی در این گونه سازه ها اهمیت دو چندانی پیدا کند. در بازسازی ساختمان اداری به هیچ وجه نباید هیچ تعللی صورت گیرد و بصورت دوره ای نسبت به تعمیرات و بازسازی کل بنا و یا قسمتی از آن اقدام شود. شاید در بازسازی منزل بتوان سلیقه ای عمل نمود ولی در بازسازی ساختمان اداری به هیچ عنوان نباید سلیقه ای عمل کرد.در بازسازی ساختمان اداری برخلاف ساختمان های مسکونی عمل میشود و بیشتر  سبک های مدرن برای بازسازی به کار میروند.

برای شروع بازسازی ساختمان اداری تمام بخش ها از جمله کف، سقف و دیوارها مورد توجه قرار میگیرند و هیچ قسمتی از قلم نمی افتد. تمام این بخش ها تخریب و پوشش های دیگری جایگزین آنها میشود. انواع پوشش ها ممکن است برای دیوار، سقف و کف به کار رود و تنوع پوشش ها نسبت به ساختمان های مسکونی بیشتر است.

بازسازی ساختمان اداری

اما نکته بسیار مهمی که در انتخاب پوشش ها وجود دارد انتخاب رنگ مناسب برای آنها است. رنگ بندی پوشش ها باید به گونه ای باشند که کاملا متناسب با محیط اداری باشد. در بازسازی ساختمان اداری دیگر نمیتوان نسبت به سلیقه کارفرما عمل نمود زیرا ممکن است کارفرما رنگ هایی را پیشنهاد دهد که هیچ گونه تناسبی با محیط اداری نداشته باشد. رنگ هایی که برای پوشش ها در تعمیرات ساختمان اداری انتخاب میشوند بستگی به نوع فعالیت شرکت و سازمان دارد. به طور مثال اگر شرکتی در زمینه فروش وسایل ورزشی فعالیت کند از رنگ های شاد برای پوشش ها استفاده میشود که سازگاری کاملی با نوع فعالیت شرکت دارد.

بیشتر اداراتی که بافت قدیمی دارند با مشکل کمبود فضا برای کارمندان خود مواجه هستند. همین مشکل باعث شده تا شرکت هایی که بازسازی ساختمان را بر عهده میگیرند به تجهیزاتی همچون پارتیشن ها برای ایجاد فضای مناسب برای کارمندان متوصل شوند. امروزه کمتر سازمان و شرکتی را میتوانید بیابید که از پارتیشن بهره نبرده باشد. پارتیشن ها در انواع مختلفی تولید میشوند که هر یک نیز از زیبایی منحصر بفردی برخوردار هستند. پارتیشن ها در بازسازی ساختمان اداری علاوه بر اینکه میتوانند جلوه زیبایی را برای دکوراسیون داخلی ایجاد کنند باعث ایجاد فضایی آرام برای کارمندان میشود.

بازسازی ساختمان اداری

عدم نور کافی یکی از عواملی است که باعث کاهش راندمان کاری کارمندان و همچنین کسلی آنها میشود. نور باید به میزان کافی به همه بخش های داخلی ساختمان برسد تا کارمندان بتوانند کار خود را با نشاط تر و به نحو احسن انجام دهند. معماران و کارشناسانی که کار بازسازی ساختمان اداری را بر عهده میگیرند باید این نکته بسیار مهم را در نظر بگیرند.  طیف رنگی به کار رفته برای نورپردازی نیز باید از رنگ های انتخاب شود که در دسته رنگ های جیغ و تند قرار نگیرند. رنگ های جیغ و تند مناسب فضاهای اداری نیست و بهترین طیف رنکی برای نورپردازی سفید و زرد میباشد. همچنین برای داخل پارتیشن ها نیز باید نور به اندازه کافی وجود داشته باشد. استفاده ار پارتیشن های شیشه ای بهترین گزینه برای فضاهای تاریک و کم نور است زیرا میتواند نور محیط را به داخل پارتیشن انتقال دهد.

در بازسازی ساختمان اداری تنها نباید کارمندان مد نظر قرار بگیرند. فضایی بر ای مهمانان و ارباب رجوع نیز باید در نظر گرفته شود. این موضوع زمانی اهیت زیادی پیدا میکند که میزان رفت و آمد در سازمان و شرکت زیاد است و مراجعه کنندگان به فضایی برای انتظار، استراحت و همچنین ملاقات نیاز دارند.

بازسازی ساختمان اداری

نحوه قرار گیری پارتیشن ها و اجزای مختلف باید به گونه ای در بازسازی ساختمان اداری در نظر گرفته شود که باعث شلوغ شدن محیط نشود. این یک اصل بسیار مهم است که معماران باید در نظر بگیرند تا کارمندان به راحتی بتوانند فعالیت های اداری خود را انجام دهند.

شرکت بازسازی ساختمان هیرادانا  آمادگی خود را برای بازسازی ساختمان اداری، تعمیرات ساختمان اداری با استفاده از جدیدترین متدها و الگوها اعلام میدارد. جدیدترین طرح ها در سبک مدرن در بازسازی ساختمان اداری توسط تیم با تجربه این شرکت پیاده سازی و اجرا خواهد شد. 

هدایت 3 : بازسازی ساختمان اداری
0 0
فرق بین بازسازی اداری با تجاری چیست
مدیریت : پاسخ
0 0
:l
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :