برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی ساختمان آزمایشگاه

10 / 10
از 1 کاربر

بازسازی ساختمان برای بسیاری از انواع مختلف ساختمان انجام می شود. آزمایشگاه نیز یکی از انواع ساختمان می باشد که در بسیاری از شرایط نیاز به بازسازی ساختمان  دارد. آزمایشگاه ها انواع مختلفی دارند که از آن جمله می توان به آزمایشگاه ها میکروبیولوژی اشاره نمود. انواع آزمایشگاه ها دارای استانداردهایی می باشد که شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو با رعایت کلیه استاندردهایی که برای آزمایشگاه ها در نظر گرفته شده است اقدام به سکوبندی و بازسازی ساختمان آزمایشگاه می نماید. در واقع می توان گفت که سکوبندی آزمایشگاه ها از مهم ترین قسمت ها در بازسازی ساختمان آزمایشگاه می باشد.

هر آزمایشگاه ی نیازمند رعایت اصول استانداردی می باشد که باید توسط شرکت بازسازی ساختمان  رعایت شود. بنابراین یک شرکت بازسازی ساختمان ابتدا اقدام به بررسی قوانین ربوط به بازسازی ساختمان یک آزمایشگاه نموده و سپس کار بازسازی ساختمان آزمایشگاه را انجام می دهد. سکوبندی و طراحی انواع آزمایشگاه های پزشکی و غیر پزشکی  و تعمیرات ساختمان توسط شرکت بازسازی ساختمان هیرادکو با بروزترین تکنولوژی ها قابل پیاده سازی می باشد.

علت نیاز به بازسازی ساختمان آزمایشگاه

یکی از دلایلی که بازسازی ساختمان و تعمیرات ساختمان آزمایشگاه باید انجام شود این است که محافظت از کارکنان آزمایشکاه باید انجام شود و طراحی آزمایشگاه باید به نحوی انجام شودکه بتوانید به این هدف برسید. همچنین در بازسازی ساختمان آزمایشگاه باید محیط اطراف نیز در نظر گرفته شود تا بتوان از محیط اطراف نیز به خوبی محافظت نمود زیرا در بسیاری از آزمایشگاه ها این امکان وجود دارد تا ویروس ها و میکروب هایی که بر روی آن آزمایش می شود و یا در آزمایشات محققان مورد استفاده قرار می گیرد به دلایل مختلفی به محیط افراد پراکنده شده و خطراتی جدی را به وجود بیاورند به همین دلیل باید ایمنی کامل در بازسازی ساختمان  ازمایشگاه رعایت شود.

طراحی جدید آزمایشگاه ها

برای مثال برای بازسازی ساختمان یک آزمایشگاه تحقیقاتی برای انواع بیماری های عفونی بایدپنج قسمت برای آن در نظر گرفته شود و این که این پنج قسمت با هم باید چه ارتباطی داشته باشند مورد توجه قرار می گیرند. این مناطق عبارتند از اتاق تمیز به عنوان منطقه تحقیقاتی، منطقه تحقیقاتی و محل نگهداری حیوانات، پشتیبانی آزمایشگاهی و پشتیبانی مهندسی و اندازه تجهیزات و معیارهایی که برای طراحی در نظر گرفته می شود از نکاتی است که باید در بازسازی ساختمان آزمایشگاه مورد توجه قرار بگیرد.

خصوصیات طراحی بازسازی ساختمان آزمایشگاه

مصالحی که برای بازسازی ساختمان آزمایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد باید دارای خصوصیات ویژه ای باشد که در ادامه درباره آن ها اشاراتی خواهیم نمود

  • در بحث سکوبندی باید استحکام بالا و همچنین استفاده از رنگ الکترواستاتیک در سطح  های فلزی انجام شود
  • بدنه سکو نیز باید از بهترین مواد موجود در بازار ساخته شود تا بر اثر برخورد با مواد شیمیایی آسیب نبیند.
  • برای یراق الات نیز باید از برترین و با کیفیت ترینآن ها در سکو بندی استفاده شود.
  • استفاده از لوازمی که برای و بازسازی و دکوراسیون داخلی در سکوبندی مورد استفاده قرار می گیرد از دیکر مواردی است که باید در تعمیرات ساختمان  باید در نظر گرفته شود.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :