برای تماس کلیک کنید 09123572092
(021)22172068 - 09123572092

بازسازی آشپزخانه

10 / 10
از 1 کاربر

یکی از مهم ترین بخش های بازسازی ساختمان، بازسازی آشپزخانه است که دارای اهمیت ویژه ای در بازسازی و دکوراسیون داخلی است زیرا آشپزخانه به نوعی قلب خانه محسوب می شود و زیبایی آشپزخانه اثر بسیار زیادی بر زیبایی منزل شما خواهد داشت. بنابراین در بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه باید نکات مهمی را مد نظر قرار دهید. شرکت معماری و بازسازی ساختمان هیرادکو در تصمیم گیری بازسازی آشپزخانه در کنار شما خواهد بود.

کیفیت مواد در بازسازی آشپزخانه

یکی از مهم ترین بخش های بازسازی آشپزخانه در بازسازی ساختمان، کابینت است. کیفیت موادی که در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرد بسیار با اهمیت بوده و باید از نوع مرغوب آن ها در ساخت کابینت استفاده شود. نوع ریل هایی که در ساخت کابینت استفاده می شود باید دارای کیفیت بالایی باشد. همچنین لولاها باید دارای بالاترین کیفیت باشد و هزینه کردن برای تهیه این ابزار شما برای مدتی طولانی از انجام تعمیرات آسوده خاطر خواهد کرد زیرادر صورتی که از ابزار مناسبی در ساخت کابینت استفاده نشود پس از مدتی استفاده دچار سرو صدا می شود و درهای کابینت راحت باز و بسته نمی شوند و شما رادر استفاده از کابینت با مشکلاتی روبرو خواهد کرد و همچنین باید دائم در حال تعمیرات کابینت باشید که بسیار آزاردهنده است. همچنین درها باید به شکل تراز نصب شوند و کیفیت چوبی که در کابینت استفاده شده نیز باید بسیار بالا باشد تا با برخورد با وسایل مختلف دچار خط و خش نشود.

اهمیت ارتفاع کابینت در بازسازی آشپزخانه

استفاده از حداکثر ارتفاع سقف برای استفاده از کابینت برای ساخت کابینت ها در تعمیرات ساختمان مناسب می باشد و به این ترتیب می توانید وسایلی که کمتر مورد استفاده قرار می دهید را درفضای بالای کابینت قرار دهید اما اگر سقف بیش از اندازه بلند باشد بهتر است فضایی را در بالای آشپزخانه در نظر بگیرید و برای قرار دادن وسایل تزئینی از آن استفاده نمایید.

زمان نصب کابینت در بازسازی ساختمان

در زمان بازسازی ساختمان  باید کابینت ها را پس از نصب شیرآلات و سینک و رنگ کاری های مورد نیاز آشپزخانه انجام دهید.  رنگی که برای قسمت های دیگر آشپزخانه در بازسازی ساختمان استفاده می کنید باید با کابینت ها هماهنگی داشته باشد. همچنین از سنگ های دکوراتیو می توانید در قسمت های مناسب آشپزخانه استفاده نمایید.

ساختار آشپزخانه در بازسای ساختمان

از آنجا که خانم ها در آشپزخانه بیشترین استفاده شان از ظرفشویی و گاز و یخچال می باشد بنابراین حالت مثلثی شکل ساختار اشپزخانه می تواند حرکت را در این سه قسمت راحت تر کند. استفاده از ساختار جزیره ای برای آشپزخانه گزینه ای مناسب برای بازسازی آشپزخانه در بازسازی ساختمان  به حساب می آید.

هماهنگی آشپزخانه با دیگر قسمت های بازسازی ساختمان

همواره در بازسازی ساختمان باید این رادر نظر بگیرید که طراحی آشپزخانه زیاد نباید از قسمت های دیگر خانه متفاوت باشد و در واقع باید هارمونی آشپزخانه و با سایر بخش های بازسازی ساختمان باید به درستی برقرار باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :